• Wyprzedaż!
  • Nowy
Materac .ZIP CUREM kieszeniowo-piankowy
  • Materac .ZIP CUREM kieszeniowo-piankowy
Outlet
CUREM

Materac .ZIP CUREM 80x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

4 119,00 zł 2 059,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 059,50 zł

Materac kieszeniowo-piankowy .ZIP z kolekcji Curem. Rozmiar materaca: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wypełnienie wkładu w modelu .ZIP z kolekcji Curem to nowatorskie połączenie systemu sprężyn multipocket oraz niezwykle wygodnych pianek Serene i Fusion. Wytrzymałe sprężyny gwarantują optymalne i stabilne wsparcie dla całego ciała, a miękkie pianki skutecznie redukują nacisk, doskonale dopasowując się do kształtu ciała śpiącego. Model .ZIP charakteryzuje się specjalnymi otworami w bocznych strefach, które poprawiają właściwości termoregulacyjne, zapewniając idealny komfort cieplny.
UWAGA! Materac nowy. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac .zip Curem
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
CUREM