• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
SERTA

Materac OPERA SERTA 160x200 kieszeniowo-piankowy - OUTLET

7 490,00 zł 5 243,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5 243,00 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Opera Serta w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Model Opera marki Serta to jednostronny materac o właściwościach hipoalergicznych. Dzięki kieszeniowym sprężynom, zapewnia nie tylko solidne wsparcie dla całego kręgosłupa, ale także najwyższy komfort snu i wypoczynku. Materace kieszeniowe są szczególnie rekomendowane dla par oraz osób o podwyższonej masie ciała, ponieważ niezależnie działające sprężyny doskonale dopasowują się do kształtu kręgosłupa. Ponadto model Opera został wyposażony w piankę termoelastyczną Visco, która reaguje na ciepło ciała użytkownika, idealnie dostosowując się do jego sylwetki. Ten materiał znacząco zwiększa komfort snu, tworząc odpowiednie warunki do relaksu i regeneracji.
UWAGA! Materac z ekspozycji w dobrym stanie. Widoczne plamka oraz kurz na pokrowcu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac, w Częstochowie, przy ul. Drogowców 21. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 33 CM
Materac Opera Serta
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
SERTA