• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac BODY LINE PAN MATERAC 90x200 piankowy - OUTLET

3 205,00 zł 2 243,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 243,50 zł

Materac piankowy Body Line z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Piankowy materac Body Line z kolekcji Pan Materac jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących maksymalnego komfortu podczas snu. Został wykonany z czterech nowoczesnych rodzajów pianek. Wierzchnia warstwa to pianka Hydrolatex, która łączy cechy pianki wysokoelastycznej i lateksu. Kolejna to pianka Lavender, nasycona olejkiem lawendowym. Ponadto zastosowano miękkie i sprężyste pianki Aqua Sleep oraz Nightfly. Wszystkie te elementy współpracują, zapewniając doskonałe wsparcie dla ciała oraz sen bez alergenów i wilgoci.
UWAGA! Materac z ekspozycji w dobrym stanie. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac, w Rzeszowie, przy ul. Rejtana 67. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 CM
Materac Body Line Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC