• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
KARIBIAN DESCANSO

Materac COOCUM NATURE KARIBIAN DESCANSO 160x200 piankowy - OUTLET

9 854,00 zł 6 405,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6 405,10 zł

Materac piankowy Coocum Nature z kolekcji Karibian Descanso. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Coocum Nature z Serii Platinum Pocket Springs (sprężyny kieszeniowe) oferuje najwyższy poziom doskonałości. Łączy w sobie naturalne materiały, takie jak: bawełna i naturalny lateks z systemem sprężyn kieszeniowych. Dodatkowo zawiera piankę Żel-Therm, o gęstości 45 kg, oraz skrzynię obwodową D40kg o wysokiej twardości. Ten oddychający, ergonomiczny materac dwustronny, przeznaczony na lato i zimę, zapewnia użytkownikom wyjątkowy komfort.
UWAGA! Materac z ekspozycji w stanie bardzo dobrym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 25%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac, w Krakowie, przy ul. Jasnogórskiej 4. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 35 CM
Materac Address Karibian Descando
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
KARIBIAN DESCANSO