• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac SELECT DYNAMIC PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

4 199,00 zł 2 099,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 099,50 zł

Materac kieszeniowy Select Dynamic z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Select Dynamic marki Pan Materac łączy wysoką jakość z komfortem. Jego wnętrze składa się z solidnych sprężyn kieszeniowych, które doskonale dopasowują się do kształtu ciała użytkownika. Materac posiada 7 stref twardości, co zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej powierzchni. W konstrukcji zastosowano nowoczesne pianki: wysokoelastyczną i chłodzącą Flofom. Wysokoelastyczna pianka wspiera cyrkulację powietrza, co zapobiega gromadzeniu się alergenów, a pianka chłodząca wspomaga regenerację zmęczonych mięśni. Materac Select Dynamic nie tylko gwarantuje zdrowy i spokojny sen, ale także utrzymuje higieniczne warunki użytkowania przez wiele lat.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne dziury w pokrowcu i delikatne przebarwienia. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Select Dynamic Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC