• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
MATERASSO

Poduszka BABY MATERASSO - OUTLET

85,00 zł 68,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 68,00 zł

Poduszka Baby z kolekcji Materasso.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka dziecięca Baby Materasso to produkt zaprojektowany specjalnie dla najmłodszych. Wykonana z pianki memory, ma wysokość 5 cm. Świetnie dopasowuje się do kształtu głowy i ułożenia szyi, co zapewnia wygodny sen, właściwe podparcie kręgosłupa szyjnego dziecka oraz relaksację mięśni karku. Dodatkowo poprzeczne perforacje poduszki gwarantują doskonałą wentylację.
UWAGA! Poduszka w stanie idealnym, w oryginalnym opakowaniu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 50x26x5 CM
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO