• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny

Poduszka VISCO PRIME HILDING - OUTLET

219,00 zł 164,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 164,25 zł

Poduszka Visco Prime z kolekcji Hilding o ergonomicznym kształcie.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Visco Prime Hilding to produkt stworzony z myślą o zapewnieniu odpowiedniego wsparcia dla głowy i ramion podczas snu. Jej wkład składa się z pianki termoelastycznej, która dostosowuje się do naturalnych kształtów głowy, tworząc warunki sprzyjające relaksowi. Visco Prime została także zaklasyfikowana jako produkt medyczny, który może wspierać profilaktykę problemów związanych z układem ruchu, zwłaszcza bólami szyi i wadami kręgosłupa.
UWAGA! Poduszka z ekspozycji w bardzo dobrym stanie, delikatne zabrudzenia pokrowca. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 70x39x12 CM
Poduszka Visco Prime Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny