• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
MOLLYFLEX

Poduszka AIR GREY RELAX MOLLYFLEX - OUTLET

377,00 zł 282,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 282,75 zł

Piankowa poduszka Air Grey Relax marki Mollyflex o wymiarach: 42x72x14 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka piankowa Air Grey Relax marki Mollyflex została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie podczas snu. Do jej produkcji wykorzystano nowoczesną piankę z pamięcią kształtu. W środkowej części poduszki znajduje się szara wkładka z mikrocząsteczkami materiału zmiennofazowego, który absorbuje ciepło wydzielane przez ciało. Funkcja termoregulacyjna oraz porowata struktura pianki zapewniają swobodny przepływ powietrza, kluczowy dla higieny snu. Poduszka posiada pokrowiec, który można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Poduszka z ekspozycji w bardzo dobrym stanie, delikatne zabrudzenia pokrowca. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 42x72x14 CM
Poduszka Air Grey Relax Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MOLLYFLEX