• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
MOLLYFLEX

Ochraniacz wodoodporny na materac MOLLYFLEX 140x200 – OUTLET

340,00 zł 272,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 272,00 zł

Wodoodporny ochraniacz na materac z kolekcji Mollyflex w rozmiarze: 140x200x30 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Ochraniacz Mollyflex wykonano ze specjalnej oddychającej tkaniny, w której dodatkowo zastosowano membranę między warstwami dzianiny. Materiał skutecznie chroni materac przed przesiąkaniem płynów, jednocześnie zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza. Ochraniacz posiada elastyczną gumkę, dzięki czemu nie przesuwa się podczas snu. Produkt nie wpływa na właściwości materaca ani na komfort snu. Ochraniacz można prać w temperaturze nawet 95 stopni Celsjusza. Producent nie zaleca czyszczenia chemicznego ani wybielania.
UWAGA! Ochraniacz w stanie idealnym, w oryginalnym opakowaniu. Na ochraniacz został nałożony rabat w wysokości 20%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY OCHRANIACZA: 140x200x30 CM
Ochraniacz wodoodporny Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MOLLYFLEX