• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
MATERASSO

Poduszka PARIS HERBAL MATERASSO - OUTLET

410,00 zł 299,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299,30 zł

Poduszka profilowana Paris Herbal Materasso, wypełniona olejkami eterycznymi.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Paris Herbal została stworzona z myślą o osobach, które śpią na boku. Zapewnia odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa. Wypełniona wysokiej jakości pianką Herbal Foam, poduszka oferuje doskonałą elastyczność i komfort. Specjalne kanały wentylacyjne poprawiają cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci. Pianka nasączona ekstraktem z kwiatu dzikiej róży nadaje poduszce świeżość i może ułatwiać zasypianie. Dodatkowo, dzięki welurowemu pokrowcowi, poduszka jest lekka i przyjemna w dotyku.
UWAGA! Poduszka w stanie idealnym. Brak oryginalnego opakowania. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 27%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 60x43x10 CM
Poduszka Paris Herbal Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO