• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
SEMBELLA

Materac SMART BULTEX SEMBELLA 180x200 piankowy – OUTLET

2 135,00 zł 1 601,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 601,25 zł

Materac piankowy Smart Twist Sembella w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Smart Bultex Sembella to materac dwustronny z różnym stopniem twardości po obu stronach (H2+H3). Składa się on z trzech warstw różnych pianek, które współpracują, aby stworzyć zdrowe warunki snu i zapewnić komfort oraz wytrzymałość. Materac jest także odpowiedni dla alergików. Posiada siedem stref twardości, co pozwala na idealne dopasowanie do ciała i wpływa pozytywnie na zdrowie i wygodę snu. Wysokość materaca Sembella Smart Bultex wynosi 19 cm.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Smart Bultex Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
SEMBELLA