• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac FIRMFLEX PAN MATERAC 180x200 piankowy – OUTLET

1 654,00 zł 992,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 992,40 zł

Materac piankowy Firmflex z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Firmflex to produkt dedykowany osobom, które myślą o zapewnieniu sobie doskonałej jakości snu oraz solidnego wsparcia dla ciała podczas odpoczynku. Skierowany jest on przede wszystkim do osób, które preferują materace o wyższym stopniu twardości, jednocześnie oczekując trwałości i stabilności. Głównym komponentnem tego materaca jest specjalnie profilowana pianka poliuretanowa, która zapewnia odpowiednią stabilność. Ponadto zastosowanie pianki poliuretanowej przyczynia się do ograniczenia rozwoju grzybów i szkodliwych mikroorganizmów, a to z kolei sprzyja stworzeniu zdrowego i bezpiecznego środowiska do snu, co jest szczególnie korzystne dla osób borykających się z alergiami.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczna niewielka dziura w pokrowcu oraz zaciągnięcie. 
Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Firmflex Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC