• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac TAURIS JANPOL 160x200 kieszeniowy - OUTLET

1 869,00 zł 1 308,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 308,30 zł

Materac piankowy Tauris z kolekcji Janpol, w pokrowcu Smart. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Dwustronny materac Tauris marki Janpol to wszechstronny produkt, który doskonale dostosowuje się do kształtu ciała, zapewniając optymalne wsparcie dla krzywizn ciała. Wkład ze sprężyn kieszeniowych działa niezależnie, uginając się tylko w miejscach nacisku, co pomaga utrzymać kręgosłup w linii prostej, niezależnie od pozycji podczas snu. Materac posiada siedem stref twardości, które wspierają najbardziej obciążone części ciała, sprzyjając regenerującemu wypoczynkowi. Dodatkowo elastyczna pianka żelowa Red Soft, która nie gromadzi wilgoci i zapobiega nagrzewaniu się materaca, minimalizuje ryzyko rozwoju bakterii oraz grzybów, jednocześnie otulając ciało i utrzymując prawidłową pozycję sylwetki. W zestawie znajduje się higieniczny pokrowiec Smart.
UWAGA! Materac w stanie idealnym. N
ieoryginalnie spakowany na płasko w nieoryginalne opakowanie. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Tauris Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL