• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Poduszka RELAXITY CLASSIC PAN MATERAC piankowa - OUTLET

320,00 zł 256,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 256,00 zł

Komfortowa poduszka Relaxity Classic Pan Materac z wkładem termoelastycznym.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Relaxity Classic Pan Materac to innowacyjny produkt do sypialni wykonany z pianki termoelastycznej, reagującej na ciepło ciała, co gwarantuje doskonałe dopasowanie do kształtu głowy i szyi. Jej porowata struktura umożliwia swobodną cyrkulację powietrza, a to z kolei utrzymuje higieniczne środowisko snu i optymalną temperaturę powierzchni. Dodatkowo poduszka wyposażona jest w pokrowiec Viro Clean wykonany z antybakteryjnej tkaniny Micro Tencel, redukujący aktywność wirusową i zapewniający ochronę przed bakteriami. To wysokiej jakości produkt zapewniający komfort i wygodę podczas snu.
UWAGA! Poduszka w stanie idealnym. Brak oryginalnego opakowania. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

Poduszka Relaxity Classic Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC