• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
MATERASSO

Materac NATUR BIOGREEN H3 MATERASSO 100x200 piankowy – OUTLET

2 002,00 zł 1 301,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 301,30 zł

Materac piankowy Natur Biogreen H3 z kolekcji Materasso. Materac w rozmiarze: 100x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Natur Biogreen jest idealnym wyborem dla osób, które preferują naturalne rozwiązania. Został on wykonany z pianki Biogreen, w której wykorzystano olejek rycynowy jako główny składnik. Dzięki wyjątkowej odporności na deformacje, materac zachowuje swoje właściwości przez długi okres użytkowania. Co więcej, doskonale zaprojektowana struktura pianki zapewnia efektywną cyrkulację powietrza, a to z kolei przekłada się na wentylację wnętrza materaca. Materac o twardości H3.
UWAGA! Materac nowy. Na materac nałożony został rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Natur Biogreen Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO