• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac FIRMFLEX PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

1 528,00 zł 916,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 069,60 zł

Materac piankowy Firmflex z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Firmflex marki Pan Materac został stworzony z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości snu oraz solidnego podparcia ciała podczas odpoczynku. Przeznaczony jest dla osób, które preferują materac o wyższym stopniu twardości, jednocześnie oczekując trwałości i stabilności. Główny komponent tego materaca to specjalnie profilowana pianka poliuretanowa, która zapewnia stabilność, co sprawia, że materac ten jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących produktu najwyższej jakości. Dodatkowo zastosowanie pianki poliuretanowej pomaga ograniczyć rozwój grzybów i szkodliwych mikroorganizmów, sprzyjając stworzeniu zdrowego i bezpiecznego środowiska snu, a to z kolei jest szczególnie korzystne dla osób z alergiami.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. 
Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Firmflex Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC