• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
KARIBIAN DESCANSO

Materac EVOLUTION KARIBIAN DESCANSO 160x200 sprężynowy - OUTLET

7 185,00 zł 5 029,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5 029,50 zł

Materac piankowy Evolution z kolekcji Karibian Descanso. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac sprężynowy Evolution Karibian Descanso został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu podczas codziennego odpoczynku. Dzięki różnorodnym materiałom, używanym do jego budowy, zapewnia stabilne wsparcie dla ciała użytkownika, dbając o odpowiednie ułożenie przez całą noc. Dodatkowo zastosowano piankę Gel Therm oraz piankę HR, która dostosowuje się do kształtu śpiącej osoby i zapobiega przegrzewaniu. Kombinacja tych materiałów tworzy idealne warunki do wypoczynku, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Dodatkowym elementem jest pianka Super Soft o wysokości 1,8 cm, która doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Materac Evolution Karibian Descanso jest podzielony na aż 7 stref twardości, co gwarantuje wygodę dla osób o różnych typach sylwetki.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac we Wrocławiu, przy ul. Braniborskiej 14. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Materac Evolution Karibian Descando
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
KARIBIAN DESCANSO