• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
HILDING

Ochraniacz bawełniany wodoodporny HILDING 160x200 – OUTLET

169,00 zł 126,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 135,20 zł

Wodoodporny ochraniacz na materac z kolekcji Hilding w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Praktyczny wodoszczelny pokrowiec Hilding to idealne rozwiązanie, aby zadbać o długowieczność materaca. Dzięki niemu żadne płyny nie dostaną się do wnętrza materaca, co zapewnia jego trwałość i świeżość na długi czas. Dodatkowo pokrowiec jest wykonany z materiałów, które są ciche w użytkowaniu, co eliminuje niepożądane dźwięki podczas snu lub wypoczynku. Możesz także bezpiecznie prać pokrowiec w temperaturze nawet do 90 stopni Celsjusza, co ułatwia utrzymanie higieny. Ponadto pokrowiec idealnie dopasowuje się do materacy o maksymalnej wysokości 30 cm, co sprawia, że jest uniwersalnym rozwiązaniem.
UWAGA! Ochraniacz w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany w nieoryginalnym opakowaniu. Na ochraniacz został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY OCHRANIACZA: 160x200 CM
Ochraniacz bawełniany wodoodporny Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING