• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac AMBRO PAN MATERAC 180x200 kieszeniowy – OUTLET

2 990,00 zł 1 943,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 943,50 zł

Materac kieszeniowy Ambro z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Ambro został oparty na elastycznych sprężynach kieszeniowych, umieszczonych w osobnych przegrodach, dzięki czemu powierzchnia ugina się wyłącznie w miejscu realnego nacisku. Wyróżniającym się elementem tego materaca jest pianka Dynamic Blue, charakteryzująca się wysoką przewiewnością i elastycznością. Jakość i wytrzymałość materaca zostały wzmocnione dzięki zastosowaniu naturalnej maty kokosowej jako elementu utwardzającego.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, zrolowany, w oryginalnym opakowaniu. Widoczne dziurki w pokrowcu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Ambro Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC