• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac AMBRO PAN MATERAC 180x200 kieszeniowy – OUTLET

2 990,00 zł 1 943,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 943,50 zł

Materac kieszeniowy Ambro z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac kieszeniowy Ambro o wysokim stopniu twardości to doskonały wybór dla osób, które preferują stabilną powierzchnię do snu. W jego konstrukcji znajdują się sprężyny kieszeniowe, umieszczone w osobnych przegrodach, zapewniające idealne wsparcie dla każdej części ciała. Dodatkowo specjalna pianka Dynamic Blue, odporna na odkształcenia, utrzymuje właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, chroniąc przed drobnoustrojami i pleśnią.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, zrolowany, oryginalnie spakowany. Widoczne zabrudzenia na krawędzi materaca. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Ambro Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC