• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
BOSSANOVA

Kołdra BOSSANOVA SOFT PÓŁPUCHOWA 140x200 całoroczna - OUTLET

449,00 zł 359,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 359,20 zł

Kołdra całoroczna Bossanova Soft Półpuchowa w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Rodzaj:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Bossanova Soft to kołdra idealna na każdą porę roku. Jej wypełnienie jest lekkie, przewiewne i zapewnia wystarczającą ilość ciepła podczas chłodniejszych nocy. Składa się z 20% nowego, białego półpuchu i 80% drobnych piórek puchowych, spełniając normę PN-EN 12934 Klasa I. Zewnętrzną warstwę stanowi tkanina Inlet 100% Bawełna (185 g/m2). Kołdra jest nie tylko lekka, ale również gwarantuje komfortowy sen przez cały rok. Regularne trzepanie i wietrzenie pozwala utrzymać jej sprężystość i świeżość.
UWAGA! Kołdra w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowana. Oferta obejmuje wyłącznie kołdrę. Poduszkę z serii Bossanova Soft trzeba nabyć osobno. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. 
Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY KOŁDRY: 140x200 CM
Kołdra Bossanova Soft Półpuchowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
BOSSANOVA