• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac ATUT PAN MATERAC 120x200 kieszeniowy - OUTLET

1 049,00 zł 629,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 629,40 zł

Materac kieszeniowy Atut z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 120x200 cm.

Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Model Atut z kolekcji Pan Materac to wygodny materac o średniej twardości, który posiada wkład z niezależnymi sprężynami kieszeniowymi. Zapewnia to znaczną elastyczność punktową i doskonałe podparcie dla ciała. Sprężyny są z obu stron otoczone elastyczną i trwałą pianką Dynamic Blue, odporną na odkształcenia. Materac podzielony jest na 7 stref o różnej twardości, co pozwala na indywidualne wsparcie każdej części ciała. Jest również odpowiedni dla alergików. Dodatkowo materac ma dwie użytkowe strony, a regularne obracanie zwiększa jego trwałość.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, zrolowany, w oryginalnym opakowaniu. Widoczne dziurki w pokrowcu i niewielkie zabrudzenie. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Atut Mind Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC