• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ATUT PAN MATERAC 90x200 kieszeniowy - OUTLET

777,00 zł 543,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 543,90 zł

Materac kieszeniowy Atut z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Model Atut z kolekcji Pan Materac to komfortowy materac o umiarkowanym stopniu twardości, wyposażony we wkład z niezależnymi sprężynami kieszeniowymi, co gwarantuje znaczną elastyczność punktową oraz doskonałe podparcie sylwetki. Sprężyny są otoczone z obu stron przez piankę Dynamic Blue – elastyczną, trwałą i odporą na trwałe deformacje. Dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanym stopniu twardości, każda część sylwetki użytkownika otrzymuje indywidualnie dostosowane wsparcie. Materac ten jest również odpowiedni dla osób z alergiami. Dodatkowo, został zaprojektowany do użytku dwustronnego, a regularne obracanie przyczynia się do wydłużenia jego trwałości.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Atut Mind Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC