• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac VERBENA PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

3 819,00 zł 2 673,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 673,30 zł

Materac kieszeniowy Verbena z kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Verbena stanowi doskonały wybór dla tych, którzy kładą nacisk na wygodę i zdrowy sen. Jego konstrukcja oparta jest na innowacyjnym systemie sprężyn kieszeniowych, wzbogaconych o dwie różne pianki - Bultex i Dynamic Blue. Dzięki zastosowaniu siedmiu stref twardości, materac doskonale podpiera całe ciało, gwarantując optymalne wsparcie podczas snu. Pianka Bultex, o porowatej strukturze, wspomaga właściwą cyrkulację powietrza, co korzystnie wpływa na higienę snu. Z kolei pianka Dynamic Blue charakteryzuje się znaczną trwałością, zapewniającą długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo, aby zwiększyć twardość między warstwą pianki a sprężynami, zastosowano dodatkowy wkład z maty kokosowej. To rozwiązanie przyczynia się do uzyskania optymalnego podparcia ciała podczas snu, jednocześnie zapewniając odporność na ewentualne deformacje modelu. Materac Verbena nie tylko gwarantuje komfort, ale również dba o higienę i trwałość, co sprawia, że jest kompleksowym rozwiązaniem dla zapewnienia zdrowego i wygodnego snu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Verbena Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC