• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Prześcieradło nieprzemakalne i oddychające JERSEY PAN MATERAC 90x200 - OUTLET

110,00 zł 88,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 93,50 zł

Nieprzemakalne prześcieradło z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 90x200 cm. 

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Prześcieradło Jersey Pan Materac to nieprzemakalny dodatek, który dedykowany jest materacom o maksymalnej grubości 30 cm. Podczas jego produkcji użyto 96,5% bawełny, znanej z doskonałej zdolności do pochłaniania wilgoci, oraz 3,5% lycry. Materiał ten wyróżnia się delikatną w dotyku strukturą, niepowodującą podrażnień skóry. Co więcej, bawełna jest antyalergiczna, co korzystnie wpływa na jakość snu. Dodatkowo prześcieradło jest odporne na wysokie temperatury, co umożliwia jego pranie w warunkach domowych, nawet w temperaturze do 95 stopni Celsjusza. Jersey skutecznie chroni materac przed plamami i zabrudzeniem, zachowując jego nienaruszony stan.
UWAGA! Prześcieradło w idealnym stanie, nieoryginalnie spakowane w oryginalnym opakowaniu. 
Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PRZEŚCIERADŁA: 90x200 CM
Prześcieradło nieprzemakalne i oddychające JERSEY PAN MATERAC
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC