• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ATUT PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy - OUTLET

1 320,00 zł 924,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 924,00 zł

Materac kieszeniowy Atut z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Atut to komfortowy materac o średnim stopniu twardości, wyposażony w wkład z niezależnymi sprężynami kieszeniowymi, co gwarantuje znaczną elastyczność punktową oraz doskonałe podparcie dla całej sylwetki. Sprężyny są otoczone z obu stron przez elastyczną, trwałą piankę Dynamic Blue, która jest odporna na trwałe deformacje. Dzięki podzieleniu na 7 stref o zróżnicowanym stopniu twardości, każda część sylwetki użytkownika otrzymuje indywidualnie dostosowane wsparcie. Materac ten jest dedykowany dla osób z alergiami. Dodatkowo, nadaje się do użytku dwustronnego, a regularne obracanie przyczynia się do przedłużenia jego trwałości.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, zrolowany. Widoczne lekkie zabrudzenia w trzech miejscach. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Atut Mind Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC