• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
MATERASSO

Stelaż DOUBLE T5 MATERASSO 90x200 – OUTLET

284,00 zł 227,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 227,20 zł

Stelaż Double T5 Materasso w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Double T5 składa się z 28 brzozowych listewek. Listwy te są równomiernie rozmieszczone i zamocowane w bukowej ramie za pomocą elastycznych podwójnych mocowań. Ich gęstość umożliwia używanie stelaża z różnymi rodzajami materacy, niezależnie od ich wypełnienia. Elastyczność listew pozwala na lepsze wykorzystanie właściwości materaca, jednocześnie przedłużając jego trwałość. Stelaż można regulować w obszarze lędźwiowym, dostosowując twardość do indywidualnych preferencji użytkownika. Dodatkowo szeroki pas stabilizacyjny, przeprowadzony przez środek, wzmacnia konstrukcję, umożliwiając maksymalne obciążenie wynoszące 120 kg na osobę. Drewno stelaża zostało zaimpregnowane olejkiem z kwiatu lawendy, który nie tylko reguluje układ nerwowy, ale również odstrasza insekty.
UWAGA! Stelaż w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5,5 CM
Stelaż S Double T5 Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO