• Wyprzedaż!
Outlet
KARIBIAN DESCANSO

Materac KARIBIAN FORCE 180x200 sprężynowy - OUTLET

5 657,00 zł 3 111,35 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 394,20 zł

Materac sprężynowy Force z kolekcji Karibian Descanso. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Force Karibian Descanso to model o zaawansowanej budowie. Jego centralną część stanowią sprężyny kieszeniowe, otoczone filcowym ochraniaczem, które pełnią kluczową rolę w strukturze wkładu. Wokół tych sprężyn umieszczone są różnorodne warstwy pianek o zróżnicowanej gęstości i właściwościach, mające na celu zapewnienie optymalnego komfortu podczas odpoczynku. Dodatkowo, jako element wypełnienia, wykorzystano miękkie syntetyczne włókno typu Hollow, które charakteryzuje się dużą elastycznością. Materac Force Karibian Descanso doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, redukując obciążenie dla kręgosłupa i utrzymując go w odpowiedniej pozycji, przy jednoczesnej redukcji nacisku. Dzięki 7 strefom twardości, materac zapewnia odpowiednie wsparcie dla wszystkich części ciała. Dodatkowo, brzegi materaca zostały wzmocnione pianką o wysokiej gęstości, co sprawia, że są one niezwykle wytrzymałe. Cała konstrukcja materaca Force Karibian Descanso została zaprojektowana z myślą o odpowiedniej wentylacji, co przyczynia się do utrzymania świeżości i higieny podczas snu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 45%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Force Karibian Descando
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
KARIBIAN DESCANSO