• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż

Poduszka ANATOMIC CURVE TECHNOGEL piankowa - OUTLET

999,00 zł 649,35 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 649,35 zł

Poduszka Anatomic Curve z kolekcji Technogel.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Anatomic Curve to wysokiej klasy podparcie dla osób cierpiących na ból szyi i pleców. Jej ergonomiczny design, z łukowatymi krawędziami, zapobiega wypychaniu boków podczas snu. To gwarantuje stabilne wsparcie dla górnej części kręgosłupa, umożliwiając głowie wygodny odpoczynek na odpowiednio wyprofilowanej powierzchni. Wykorzystanie opatentowanego materiału Technogel®, zapewnia nie tylko komfort cieplny, ale także eliminuje zapachy i toksyczne substancje. Dzięki systemowi kanalików wewnątrz poduszki powietrze krąży swobodnie, a sama powierzchnia Technogel® oferuje przyjemne uczucie chłodu, co dodatkowo relaksuje użytkownika.
UWAGA! Poduszka w stanie idealnym, w delikatnie zniszczonym oryginalnym opakowaniu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 66x42x11 CM
Poduszka Anatomic Curve Technogel
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż