• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
JANPOL

Materac POSŁANIOWY Z PIANKĄ TERMOELASTYCZNĄ JANPOL 80x200 – OUTLET

438,00 zł 306,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 306,60 zł

Posłaniowy materac z kolekcji Janpol, wykonany w całości z pianki termoelastycznej. Wymiary: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac nawierzchniowy z kolekcji Janpol został stworzony przy użyciu innowacyjnej pianki termoelastycznej, która adaptuje się do użytkownika zgodnie z jego temperaturą ciała. Dzięki jej właściwościom, powierzchnia materaca idealnie dopasowuje się do figury, tworząc wrażenie lekkiego wgłębienia się w jego strukturę, przy jednoczesnym zapobieganiu uciskowi na obszary takie, jak: biodra czy ramiona. Materac posiada certyfikat Oeko-Tex 100. Produkt istotnie poprawia wygodę użytkowania materaca podstawowego oraz chroni go przed uszkodzeniami. Jego całkowita grubość wynosi około 5 centymetrów.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Materac Posłaniowy z pianką termoelastyczną Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL