• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
SERTA

Materac GOLDEN GATE SERTA 160x200 kieszeniowy – OUTLET

7 790,00 zł 5 453,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5 453,00 zł

Materac kieszeniowy Golden Gate z kolekcji Serta. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wielowarstwowy materac Golden Gate jest doskonałym miejscem do zdrowego, spokojnego i higienicznego snu. Składa się on z komponentów najwyższej jakości, które połączone stworzyły idealną przestrzeń do codziennego wypoczynku. Jedną z warstw tego materaca są elastyczne sprężyny umieszczone w osobnych kieszonkach, by zapewnić maksymalne odciążenie ciała śpiącego przez całą noc. To rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla osób zmieniających często pozycję w trakcie snu. Ruch po jednej stronie materaca nie wpływa na ułożenie jego drugiej strony, co nie przeszkadza partnerowi czy partnerce w regeneracji organizmu. Dodatkowe warstwy zastosowane w materacu Golden Gate Serta skutecznie chronią go przed nadmiernym zużyciem i wilgocią, co gwarantuje jego długotrwałe użytkowanie w bardzo dobrym stanie.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego


WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Materac Golden Gate Serta
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
SERTA