• Wyprzedaż!
Outlet
SEMBELLA

Stelaż POWER NIGHT NV SEMBELLA 80x200 – OUTLET

452,00 zł 339,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 339,00 zł

Stelaż Power Night NV z kolekcji Sembella o wymiarach: 80x200 cm.

Rozmiar:
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ilość:

Dokładnie dopasowany stelaż w połączeniu z właściwie dobranym materacem przekłada się na wysoką jakość snu i doskonałe samopoczucie przez cały dzień. Dzięki możliwości regulacji twardości w centralnej części stelaża Power Night NV oraz elastycznej strefie barkowej, każdy użytkownik zyska nową jakość snu i podparcia dla kręgosłupa w trakcie snu. Ponadto listwy wychodzące poza ramę stelaża Power Night NV eliminują tzw. "martwą strefę", co gwarantuje precyzyjne podparcie, gdy obok siebie znajdują się dwa materace.
UWAGA! Produkt z ekspozycji. Widoczne delikatne zarysowanie na rogach ramy stelaża. Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 25%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Lublinie, przy ul. Fabrycznej 2. Produkty 
z outletu wysyłamy w ciągu trzech dni roboczych.

WYMIAR STELAŻA: 80x200 CM
Stelaż Power Dream NV Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
SEMBELLA