• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Stelaż LAKONIA JANPOL 80x200 – OUTLET

314,00 zł 172,70 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 172,70 zł

Stelaż Lakonia z kolekcji Janpol. Stelaż dostępny w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ilość:

Stelaż Lakonia z kolekcji Janpol oferuje manualną regulację w obszarze głowy oraz dodatkową możliwość dostosowania twardości w środkowej części. Konstrukcja ramy stelaża oparta jest na drewnie bukowym sklejanym, znanej również jako sklejka, co przekłada się na podniesienie jakości, trwałości i elastyczności produktu. Listewki wykonane z drewna brzozowego, także w formie sklejki, dodatkowo zwiększają elastyczność. Są one zamocowane w elastycznych uchwytach gumowych, co gwarantuje płynną regulację i podnosi komfort użytkowania. Odstępy między listewkami wynoszą około 3 cm, a wysokość stelaża to około 7 cm. Dzięki wysokiej jakości materiałom i solidnemu wykonaniu, stabilność stelaża przekłada się na długotrwałe użytkowanie przez wiele lat, bez konieczności wymiany.
UWAGA! Brak widocznych uszkodzeń. Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 45%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Lublinie, przy ul. Fabrycznej 2. Stelaże 
z outletu wysyłamy w ciągu trzech dni roboczych.

WYMIAR STELAŻA: 80x200 CM
Stelaż Lakonia Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL