• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Stelaż DOCJA JANPOL 80x200 – OUTLET

519,00 zł 311,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 311,40 zł

Regulowany stelaż Docja z kolekcji Janpol. Stelaż dostępny w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ilość:

Stelaż Docja z kolekcji Janpol to doskonałe podłoże do umieszczenia materaca, gwarantujące optymalny komfort podczas snu lub wypoczynku. Zbudowany z 28 listew drewnianych brzozowych, stelaż zapewnia równomierne podparcie ciała na całej jego długości. Produkt jest dedykowany dla materacy o elastycznej strukturze, jednak nie zaleca się jego łączenia z materacami posiadającymi twardą konstrukcję, taką jak np. z kokosu lub przekładek tapicerskich. Stelaż ma wysokość około 7 cm i jest regulowany.
UWAGA! Brak widocznych uszkodzeń. Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 40%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Lublinie, przy ul. Fabrycznej 2. Stelaże 
z outletu wysyłamy w ciągu trzech dni roboczych.

WYMIAR STELAŻA: 80x200 CM
Stelaż Docja Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL