• Wyprzedaż!
Outlet

Poduszka DELUXE TECHNOGEL 66x42x11 piankowa - OUTLET

999,00 zł 749,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 749,25 zł

Poduszka Deluxe z kolekcji Technogel z piankowym wypełnieniem i dodatkiem pianki chłodzącej. Rozmiar poduszki: 66x42x11 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Deluxe marki Technogel została wykonana z użyciem pianki memory, która dzięki zdolności do zapamiętywania kształtu, idealnie dopasowuje się do szyi i głowy. Charakterystycznym elementem tej poduszki jest zastosowany materiał Technogel® – innowacyjny żel, który nie wymaga stosowania olejów uplastyczniających. Żel ten wyróżnia się miękkością i trwałością, a jednocześnie jest bezwonny i nietoksyczny, co sprawia, że często jest używany do wyrobów medycznych w celu zapewnienia maksymalnego komfortu termicznego i higieny snu. System kanalików powietrznych w poduszce poprawia wentylację, wzmacniając chłodzący efekt Technogel. Ergonomiczne kształty poduszki Deluxe wspierają naturalne ułożenie głowy, szyi i kręgosłupa, co pomaga rozluźnić mięśnie podczas snu. Poduszkę chroni praktyczny pokrowiec z zamkiem błyskawicznym.
UWAGA! Poduszka z ekspozycji, w bardzo dobrym stanie. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 66x42x11 CM
Poduszka Deluxe Technogel
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet