• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
Wyprzedaż
HILDING
Nowość

Materac ZORZA HILDING 140x200 piankowy – OUTLET

2 179,00 zł 1 525,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 525,30 zł

Materac piankowy Zorza Hilding w rozmiarze 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Pianka ECO+HighResilience Foam tworzy jedną ze stron materaca Zorza, zapewniając optymalną miękkość i skuteczne wyeliminowanie punktów nacisku. Ta właściwość przekłada się na komfortowy sen i redukcję ewentualnych dolegliwości związanych z niewłaściwym podparciem ciała. Drugą stronę materaca Zorza kształtuje pianka Pure FlexiFoam, która zapewnia aż siedem zróżnicowanych stref twardości. To rozwiązanie umożliwia idealne dopasowanie materaca do naturalnych krzywizn ciała. Szczególnie osoby o wyższej wadze mogą cieszyć się komfortem i odpowiednim podparciem podczas snu, wybierając twardszą stronę materaca. Materac Zorza Hilding jest szczególnie polecany dla osób, które zwracają uwagę na aspekty ekologiczne i poszukują produktów przyjaznych środowisku. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji i różnym opcjom twardości, ten materac może zapewnić komfortowy sen oraz odpoczynek.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Zorza Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
Wyprzedaż
HILDING
Nowość