• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
TEMPUR
Nowość

Materac TEMPUR ORIGINAL ELITE 90x200 piankowy – OUTLET

7 982,00 zł 4 390,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 390,10 zł

Materac piankowy Original Elite w pokrowcu. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Tempur Original Elite, o wysokości 25 cm, jest skomponowany z różnych materiałów, które wspólnie gwarantują doskonałe wsparcie oraz komfort. W dolnej warstwie konstrukcji znajduje się element pełniący funkcję stabilnej podstawy, równomiernie rozkładający wagę ciała. To przyczynia się do zdrowego ułożenia kręgosłupa i właściwego podparcia tułowia. Następna warstwa doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, co z kolei przekłada się na niezwykły komfort podczas snu. Co więcej, struktura materaca została celowo stworzona w taki sposób, aby zapewnić znakomitą przewiewność powietrza, regulując zarazem wilgotność i temperaturę. Dzięki temu zostaje zminimalizowane ryzyko obecności roztoczy i kurzu, co stanowi atut szczególnie istotny dla alergików oraz osób dążących do zachowania higienicznych warunków podczas snu.
UWAGA! Materac z ekspozycji w dobrym stanie. Niewielkie ślady użytkowania. Model z poprzedniej kolekcji. Na materac został nałożony rabat w wysokości 45%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Częstochowie, przy ul. Drogowców 21. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Original Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR
Nowość