• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Prześcieradło nieprzemakalne i oddychające JERSEY PAN MATERAC 160x200 - OUTLET

169,00 zł 126,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 135,20 zł

Nieprzemakalne prześcieradło z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm. 

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Nieprzemakalne prześcieradło Jersey Pan Materac, doskonale pasuje do różnego rodzaju materacy o maksymalnej wysokości 30 cm. Podczas produkcji prześcieradła zastosowano 100% bawełny, która jest znana z właściwości chłonnych. Tkanina ta cechuje się przyjemną w dotyku fakturą, nie wywołującą podrażnień skórnych. Bawełna posiada także działanie antyalergiczne, co korzystnie wpływa na jakość snu. Ponadto bawełna wykazuje dużą odporność na wysokie temperatury, umożliwiając pranie prześcieradła w domowych warunkach, w temperaturze nawet do 95 stopni Celsjusza. Produkt Jersey Pan Materac skutecznie ochrania materac przed wszelkiego rodzaju plamami i zabrudzeniami, zachowując jego nieskazitelny stan.
UWAGA! Prześcieradło w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowane w oryginalne opakowanie.  Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PRZEŚCIERADŁA: 160x200 CM
Prześcieradło nieprzemakalne i oddychające JERSEY PAN MATERAC
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC