• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR SENSATION ELITE 90x200 – OUTLET

7 982,00 zł 4 390,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 390,10 zł

Materac piankowy Sensation Elite w pokrowcu. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Tempur Sensation Elite to materac wykonany z luksusowych pianek o wysokiej jakości, które gwarantują wyjątkowy komfort podczas snu. W jego wnętrzu znajduje się materiał DuraBase™, który pełni rolę solidnej podstawy, zapewniając sztywność i stabilność całego rdzenia materaca. Na powierzchni materaca zastosowano warstwę Tempur HM (High Mobility™) o niezwykłych właściwościach. Dzięki swojej specjalnej strukturze o nieregularnym kształcie, ta warstwa ma zdolność do szybkiego powracania do swojej pierwotnej formy. Elastyczne ścianki warstwy Tempur HM efektywnie podtrzymują kręgosłup w naturalnym ułożeniu, co przekłada się na najwyższy poziom odprężenia podczas snu. Na wierzchu materaca umieszczono dodatkową, komfortową warstwę pianki Tempur®, która doskonale reaguje na ciepło generowane przez ciało. Dzięki tej właściwości, pianka indywidualnie dopasowuje się do kształtu i potrzeb użytkownika, zapewniając wyjątkowy komfort snu.
UWAGA! Materac z ekspozycji w dobrym stanie. Widoczne zabrudzenia pokrowca. Model z dawnej kolekcji. Na materac został nałożony rabat w wysokości 45%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Katowicach, przy ul. Roździeńskiego 97. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Sensation Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR