• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR ORIGINAL ELITE 90x200 piankowy – OUTLET

7 982,00 zł 4 390,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 390,10 zł

Materac piankowy Original Elite w pokrowcu. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Tempur Original Elite, o grubości 25 cm, składa się z różnorodnych materiałów, które wspólnie zapewniają doskonałe wsparcie i wygodę. Na samym dole konstrukcji znajduje się warstwa, która stanowi stabilną podstawę, równomiernie rozkładając ciężar ciała. To zapewnia zdrowe ułożenie kręgosłupa i właściwe podparcie dla tułowia. Kolejna warstwa natomiast doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, co gwarantuje wyjątkowy komfort podczas snu. Dodatkowo konstrukcja materaca została zaprojektowana tak, aby zapewnić wysoki poziom przepuszczalności powietrza, co reguluje wilgotność i temperaturę. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko występowania roztoczy i kurzu, co jest korzystne dla alergików i osób ceniących higieniczne warunki spania.
UWAGA! Materac z ekspozycji w dobrym stanie. Widoczne zabrudzenia pokrowca. Model z dawnej kolekcji. Na materac został nałożony rabat w wysokości 45%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Katowicach, przy ul. Roździeńskiego 97. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Original Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR