• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR SENSATION SUPREME 160x200 – OUTLET

11 783,00 zł 8 837,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 837,25 zł

Materac Tempur Sensation Supreme w pokrowcu. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Tempur Sensation Supreme składa się z kilku komfortowych warstw. Na samym dole znajduje się podstawa wykonana z tworzywa DuraBase™, które nadaje całemu produktowi stabilności i stanowi fundament dla kolejnych warstw. Następnie zastosowano warstwę Tempur HM (High Mobility™), która charakteryzuje się dużą ilością elastycznych komórek o nieregularnym kształcie. Dzięki temu, materac stał się bardzo sprężysty, szybko odzyskujący swoją pierwotną formę po nacisku. Kolejna warstwa to materiał wspierający Tempur, który odpowiada za utrzymanie ciała w zdrowej pozycji, co z kolei sprzyja odprężeniu i regeneracji podczas snu. Na samej górze znajduje się warstwa wykonana z komfortowego tworzywa, reagującego na ciepło i nacisk. Dzięki temu, ta część materaca dostosowuje się do kształtu i ruchów osoby leżącej, tworząc wrażenie przyjemnego otulenia.
UWAGA! Materac nowy, zapakowany fabrycznie w karton producenta. Na materac został nałożony rabat w wysokości 2945,75 zł. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Lublinie, przy ul. Diamentowej 2. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Tempur Sensation Supreme
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR