• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR CLOUD SUPREME 180x200 - OUTLET

12 848,00 zł 9 636,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 636,00 zł

Materac Tempur Cloud Supreme w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

W materacu Tempur Cloud Supreme zastosowano dwie wysokiej jakości pianki, które razem zapewniają przyjemne i zdrowe wsparcie dla ciała użytkownika podczas snu. Podstawę stanowi trwałe tworzywo DuraBase, które nie tylko jest bardzo wytrzymałe, ale także gwarantuje stabilność całego materaca. Warstwa pianki wspierającej Tempur, pokrywająca wnętrze materaca, zapobiega gromadzeniu się kurzu i roztoczy, dzięki czemu materac pozostaje czysty oraz higieniczny. Natomiast na górze materaca zastosowano jedną z najbardziej miękkich pianek o nazwie Tempur Extra Soft. Ta warstwa jest niezwykle przyjemna w dotyku i dostosowuje się do kształtu ciała w odpowiedzi na nacisk oraz ciepło generowane przez użytkownika.
UWAGA! Materac nowy, zapakowany fabrycznie w karton producenta. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 3212 zł. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Lublinie, przy ul. Diamentowej 2. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac TEMPUR Cloud Supreme
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR