• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac KLASIK MATERASSO 160x200 piankowy – OUTLET

2 067,00 zł 1 033,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 343,55 zł

Materac piankowy Klasik z kolekcji Materasso w rozmiarze: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Dwustronna konstrukcja materaca Klasik to kluczowa cecha tego materaca. Z jednej strony zastosowano gęstą piankę o wyprofilowanej strukturze, która ma właściwości masujące, dzięki czemu powstał relaksujący efekt podczas snu. Natomiast druga strona to pianka o mniejszej gęstości, co nadaje materacowi miękkości i delikatności, tworząc wrażenie otulenia w trakcie codziennego odpoczynku. Materac perfekcyjnie dopasowuje się do ciała użytkownika. Niezależnie od pozycji Klasik zapewnia równomierne podparcie całej sylwetki, eliminując punkty nacisku i redukując ryzyko dolegliwości kręgosłupa czy bólu mięśni. 
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne dziurka oraz zabrudzenie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. 

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Klasik Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO