• Wyprzedaż!
Wyprzedaż

Materac MULTI ZDROWIE RELAKS 160x200 kieszeniowy – OUTLET

3 899,00 zł 2 144,45 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 144,45 zł

Materac kieszeniowy Multi Zdrowie z kolekcji Relaks w rozmiarze: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wygodny materac Multi Zdrowie z kolekcji Relaks to idealne podłoże do snu dla osób preferujących nieco niższe temperatury. Materac bowiem został wyposażony we włókno klimatyzujące, dzięki czemu nieustannie zapewnia zdrową temperaturę do snu. Podstawę materaca tworzą wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe, wzbogacone o warstwę lateksową oraz piankę wysokoelastyczną. Takie połączenie materiałów pozwoliło na uzyskanie podłoża do snu z właściwościami antybakteryjnymi oraz perfekcyjnie dopasowującym się do wszystkich krzywizn kręgosłupa śpiącego. W modelu znajduje się dodatkowo aż 7 stref twardości, dzięki czemu każda część ciała użytkownika pozostanie właściwie podparta przez całą noc.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne delikatne zmechacenia. Na materac nałożony został rabat w wysokości 45%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Multi Zdrowie Relaks
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż