• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR SENSATION ELITE 90x200 – OUTLET

7 982,00 zł 4 390,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 390,10 zł

Materac piankowy Sensation Elite w pokrowcu. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Tempur Sensation Elite to materac wykonany z wysokiej jakości komfortowych pianek. Podstawą konstrukcji jest materiał DuraBase™, który zapewnia sztywność i stabilizację rdzenia materaca. Na jego powierzchni umieszczono warstwę Tempur HM (High Mobility™) o unikalnych właściwościach. Dzięki specjalnej strukturze o nieregularnym kształcie, warstwa ta ma zdolność do szybkiego powracania do pierwotnej formy. Elastyczne ścianki warstwy Tempur HM utrzymują kręgosłup w naturalnym ułożeniu, zapewniając najwyższy poziom odprężenia. Na górną warstwę materaca nałożono komfortową piankę Tempur®, która dostosowuje się do ciepła generowanego przez ciało, zapewniając indywidualne dopasowanie.
UWAGA! Materac z ekspozycji w dobrym stanie. Widoczne niewielkie ślady użytkowania. Model z poprzedniej kolekcji. Na materac został nałożony rabat w wysokości 45%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Częstochowie przy ul. Drogowców 21. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Sensation Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR