• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Materac KOMODOR BIO-EX H3 MATERASSO 100x200 kieszeniowy - OUTLET

1 518,00 zł 834,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 910,80 zł

Materac kieszeniowy Komodor Bio-Ex o twardości H3 w rozmiarze: 100x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Komodor Bio-Ex to materac o wyjątkowych cechach, zapewniający doskonałą przewiewność oraz stabilną powierzchnię podczas snu. Dzięki temu, ciało użytkownika jest właściwie podparte na całej długości. Materac posiada dwie strony, z których jedna wykonana jest z pianki wysokoelastycznej, charakteryzującej się wysoką odpornością na utlenianie. Druga strona składa się z pianki termoelastycznej, która doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika pod wpływem temperatury i nacisku. Rdzeń materaca został wykonany z wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych, które pracują niezależnie w zależności od miejsca nacisku. Dzięki temu, każda część ciała otrzymuje indywidualne wsparcie. Komodor Bio-Ex to połączenie różnych materiałów i technologii, które zapewniają optymalne warunki snu i komfort użytkowania.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany w oryginalnym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 45%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Komodor Bio-Ex Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO