• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac FIDES JANPOL 180x200 lateksowy – OUTLET

4 889,00 zł 3 177,85 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 422,30 zł

Materac lateksowy Fides Janpol w zdejmowanym pokrowcu Pixel.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Fides Janpol to idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z alergiami. Jego wkład, w postaci bloku lateksowego, chroni przed rozwojem bakterii i grzybów, a struktura tego materiału skutecznie zapobiega osadzaniu się kurzu. Kluczowy element, który wpływa na świeżość i higienę to unikalny system otworów. Dzięki niemu zapewniono ciągły przepływ powietrza przez cały materac, co tworzy optymalny mikroklimat do snu. Model Fides dba również o zdrową pozycję kręgosłupa, zapewniając jednocześnie przyjemne uczucie miękkości, co sprawia, że sen pozostaje spokojny i komfortowy. Materac jest dostępny w zdejmowanym pokrowcu Pixel, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 40 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany w oryginalnym opakowaniu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Fides Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL