• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac SELECT DYNAMIC PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

4 199,00 zł 2 519,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 519,40 zł

Materac kieszeniowy Select Dynamic z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wysokiej jakości kieszeniowy materac z kolekcji Pan Materac to perfekcyjnie podłoże do snu dla nawet najbardziej wymagających użytkowników. Podstawę materaca tworzą solidne sprężyny kieszeniowe, umieszczone w osobnych przegrodach po to, aby uginały się pojedynczo, wyłącznie pod wpływem nacisku ciała śpiącego. W materacu zastosowano również komfortowe pianki, dzięki którym podłoże do snu perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. W materacu zostaje nieustannie zachowana prawidłowa cyrkulacja powietrza, co zapobiega powstawaniu szkodliwych pleśni, roztoczy oraz drobnoustrojów. 
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Materac po praniu, lekko odkształcony. Widoczne dwie dziurki oraz minimalne zmechacenia. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Select Dynamic Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC