Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30% Materac FOXTROT HILDING 130x200 piankowy – OUTLET
  • Materac FOXTROT HILDING 130x200 piankowy – OUTLET
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac FOXTROT HILDING 120x200 piankowy – OUTLET

2 059,00 zł 1 441,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 441,30 zł

Piankowy materac Foxtrot z wkładem wysokoelastycznym w pokrowcu Hybrid. Produkt dostępny w rozmiarze 120x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FOXTROT HILDING 120x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 120x200, Pokrowiec: Hybrid 1 1 441,30
2 059,00

Foxtrot to bardzo twardy materac z pianki wysokoelastycznej, która dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu tworzy 7 odmiennych stref twardości dopasowanych do siły nacisku poszczególnych partii ciała. Jest on odpowiedni dla osób cięższych i preferujących odpoczynek na twardym podłożu. Otwartokomórkowa struktura pianki powoduje, że powietrze może swobodnie przepływać, zapewniając bardziej higieniczne środowisko snu. Dobrej wentylacji sprzyja również pokrowiec Hybrid z dzianiny o dużej gramaturze ze stretchem. Pokrowiec ten ułatwia obracanie materaca dzięki wszytym uchwytom. Jest zdejmowalny i nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii, pokrowiec nowy. Na model nałożony został rabat w wysokości 30%. Rabat został uwzględniony w cenie końcowej. Produkty z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Foxtrot
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość