• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Poduszka LONDON MATERASSO 72x42x12 – OUTLET

242,00 zł 193,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 193,60 zł

Termoelastyczna poduszka London z kolekcji Materasso. Wymiary: 72x42x12 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka London Materasso została stworzona z wysokogatunkowej pianki termoelastycznej, zapewniającej użytkownikowi niezwykłe wygody i zdrowy sen. Jej klasyczny kształt utrzymuje stabilną pozycję głowy oraz szyi podczas snu. Dzięki reakcji na ciepło ciała, materiał termoelastyczny dostosowuje się do kręgosłupa szyjnego, zapewniając spersonalizowane wsparcie. Unikalne właściwości poduszki London Materasso korzystnie wpływają na zdrowie i samopoczucie podczas snu. Jest to idealny wybór dla osób, które cenią sobie komfort i wysoką jakość wypoczynku. Poduszka w pokrowcu Lavender.
UWAGA! Poduszka w stanie idealnym. Brak oryginalnego opakowania. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 72x42x12 CM
Poduszka London Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO